2 100 ₴
1 399 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leobert |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 6 кг |
| Глибина крісла | 40 см |
| Ширина крісла | 58 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 450 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 83 |
| Высота табуретки | 450 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Глубина табуретки | 370 мм |
| Ніжки | метал, натуральне дерево |
| Тип мебели | крісло |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Цвет обивки | Чорний |
| Ширина | 480 |
| Ширина табуретки | 480 мм |