5 800 ₴
4 799 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kontrast |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анатомічні властивості | Да |
| Вага крісла | 15 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 132 |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 57 см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 53 |
| Висота спинки | 85 см |
| Глибина крісла | 60 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Додатковий комплект роликів | Немає |
| Кількість коліщаток | 5 шт. |
| Комплектація підлокітниками | Да |
| Хрестовина | хромована сталь |
| М'яка подушка спинки | Да |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Наявність спинки | Да |
| Ортопедичні властивості | Да |
| Основа крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Поворот підлокітника під кутом (вокруг своєї осі) | Немає |
| Підставка для ніг | Немає |
| Подушка під голову | Да |
| Регулювання поперекового валика | Да |
| Синхромеханізм | Немає |
| Тип комплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | геймерське |
| Кут нахилу підголівника | Немає |
| Кут нахилу спинки крісла | Да |
| Функція автоматичного блокування механізму гойдання | Немає |
| Ширина крісла | 60 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 56 см |
| Ергономічний підголівник | Да |