1 900 ₴
1 399 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leobert |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Стиль виготовлення | Скандинавський |
| Тип мебели | кухонний стілець |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Тип основи | Ніжки |
| Форма сидіння | кругла |
| Колір (відтінок) меблів | Чорне дерево |
| Цвет обивки | Бордовий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 6 кг |
| Глибина крісла | 40 см |
| Ширина крісла | 58 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 450 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 83 |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 480 |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал, натуральне дерево |