2 600 ₴
1 899 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leobert |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 6 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота з урахуванням спинки | 87 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 42 см |
| Глибина крісла | 37 см |
| Ширина крісла | 47 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 31 см |
| Глибина сидіння | 37 см |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | велюр |