4 400 ₴
3 899 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordhold |
| Країна виробник | Польща |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 6 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 17 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 45 см |
| Висота з урахуванням спинки | 52 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 118 см |
| Глибина крісла | 48 см |
| Ширина крісла | 18 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 71 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Ширина спинки | 52 см |
| Комплектація | |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Кут нахилу спинки крісла | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 108 |