2 600 ₴
2 099 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leobert |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість коліщаток | 5 шт. |
| Наявність спинки | Да |
| Основа крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри | |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 6 кг |
| Висота посадкової частини крісла | 53 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 42 см |
| Глибина крісла | 37 см |
| Ширина крісла | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 87 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 31 см |
| Глибина сидіння | 37 см |
| Ширина сидіння | 48 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |