4 200 ₴
3 699 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markadler |
| Країна виробник | Польща |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Наявність підлокітників | Так |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Зелений |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Висота сидіння стільця | 49 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 82 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина | 570 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага крісла | 6 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 83 |
| Глибина крісла | 40 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Кількість коліщаток | 5 шт. |
| Наявність спинки | Да |
| Ніжки | метал, натуральне дерево |
| Ортопедичні властивості | Да |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Форма сидіння | овальна |
| Ширина крісла | 58 см |
| Ширина сидіння | 48 см |